W gronie największych firm audytorskich

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że ponownie zostaliśmy finalistami Ogólnopolskiego Rankingu Firm Audytorskich "Rzeczpospolitej". (21.11.2005r.) Znaleźliśmy się w elitarnym gronie 100 największych firm audytorskich w kraju, natomiast w województwie wielkopolskim zajęliśmy 11 miejsce.


Corocznie badamy ponad 40 sprawozdań finansowych. Cieszymy się, że dostrzeżone zostały nasze kompetencje, wiedza i doświadczenie Dziękujemy Naszym klientom za zaufanie i za to, że przyczynili się do naszego sukcesu.


Zlecone nam projekty wykonywane są przez zespoły audytorskie, którymi kierują doświadczeni kluczowi biegli rewidenci. Całokształt prac audytorskich nadzorowany jest przez weryfikatora - biegłego rewidenta, który nie bierze bezpośredniego udziału w badaniu. Weryfikator służy radą i nadzoruje prawidłowość wykonywania usługi oraz sprawdza zgodność stwierdzeń zawartych w propozycji opinii i raportu z udokumentowanymi wynikami audytu. System ten gwarantuje wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług.


ul. Spółdzielców 3
62-510 Konin
tel./fax 0-63 243 82 08
tel. 0 668 300 366
e-mail: akcept@kn.onet.pl
www: www.akcept-konin.pl